سیاست‏‌های رعایت حریم خصوصی

سیاست‏‌های رعایت حریم خصوصی
سایت فروشگاه اینترنتی "کالای همراه" به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
سایت فروشگاه اینترنتی "کالای همراه" متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سایت فروشگاه اینترنتی "کالای همراه"، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت فروشگاه اینترنتی "کالای همراه" جزئی از اموال سایت فروشگاه اینترنتی "کالای همراه" محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سایت فروشگاه اینترنتی "کالای همراه" است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سایت فروشگاه اینترنتی "کالای همراه" محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط سایت فروشگاه اینترنتی "کالای همراه" و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار سایت فروشگاه اینترنتی "کالای همراه" است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت سایت فروشگاه اینترنتی "کالای همراه" و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای سایت فروشگاه اینترنتی "کالای همراه" محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات سایت فروشگاه اینترنتی "کالای همراه"، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.Kalayehamrah.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت فروشگاه اینترنتی "کالای همراه" هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.Kalayehamrah.ir و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger و غیره  ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

بالا
ما برای کارکرد بهتر فروشگاه از کوکی ها استفاده می کنیم. برای سرعت بارگزاری بیشتر محتوا از کوکی ها استفاده مداوم خواهد شد جزییات بیشتر…